Kurumsal
2004 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Master Fotokopi her geçen gün bir adım daha öne taşıdığı 10 yıllık tecrübesi, profesyonel makine parkuru ve uzman çalışanları ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin her türlü baskı, mücellit ve tanıtım işlerini, ihtiyaca odaklı çözüm ve hizmet üreterek yapmaktadır.

Her adımında azim ve güvenle hareket eden Master Fotokopi, teknik ve kişisel eğitime önem vermektedir. Kalitede sürekliliği ve iyileştirmeyi ön planda tutarak, müşterilerinin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılar. Hizmetleri, ürün çeşitleri ve samimi ortamı ile, en yüksek müşteri mutluluğunu sağlar.

Dijital baskı sektöründe kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz
Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, çevre dostu dokümantasyon ürün ve hizmetleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak dokümantasyon sektöründe lider olmak.

Misyonumuz
Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun dokümantasyon çözümleri üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.

#fotokopi, #renkli fotokopi, #dijital baskı, #konya baskı, #branda baskı, #folyo baskı, #kupa baskı, #bardak baskı, #plaket baskı, #afiş baskı, #broşür baskı, #katalog baskı, #fotoblok baskı, #etiket baskı, #sticker baskı, #metal etiket, #tablo baskı, #kanvas baskı, #uv baskı, #lazer kesim, #tshirt baskı, #madalya baskı, #kalem baskı, #çakmak baskı, #ahşap plaket, #puzzle baskı, #grafik tasarım, #metrelik çıktı, #laminasyon selefon kaplama, #iş güvenliği levhaları, #dakota baskı, #pp etiket, #opak etiket, #şeffaf etiket